Zakład Pogrzebowy Częstochowa

Hades Zakład Usług Pogrzebowych Częstochowa

Pogrzeby Częstochowa,

Zakład Pogrzebowy

Zadzwoń +48 502 109 927Zakład Pogrzebowy Hades w Częstochowie

Firma pogrzebowa Hades Wasilewski powstała w 1991 roku, od samego początku powstania naszego zakładu pogrzebowego świadczymy usługi pogrzebowe na najwyższym możliwym poziomie, ponieważ wiemy jak ciężką chwilą dla rodziny jest śmierć najbliższej osoby.

Usługi pogrzebowe wykonujemy na zlecenie osób prywatnych jak i instytucji państwowych. Oferujemy Państwu pełen zakres usług pogrzebowych, oraz pomoc i porady związane z organizacją pogrzebu.

Zajmujemy się transportem zmarłych w kraju i za granicą. Zapewniamy przewóz osób zmarłych specjalistycznymi samochodami – karawanami marki Mercedes Benz.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, oraz przez 24h na dobę. Nasz zakład pogrzebowy znajduje sie w Częstochowie przy al. Wolności 50 oraz Limanowskiego 73, ale jeżeli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo dojechać nasz przedstawiciel przyjedzie pod wskazany adres i załatwi wszelkie formalności na miejscu.

W naszym zakładzie dysponujemy specjalną chłodnią, oraz kaplicą do pożegnań z bliską osobą. Zapewniamy Państwu również duży wybór urn kremacyjnych, oraz wieńce pogrzebowe i kwiaty.

Zajmiemy się wszelkimi formalnościami począwszy od nekrologów po oprawę ceremonii pogrzebowej.
UWAGA!!!! Odbiór ciała z miejsca zgonu przez jakąkolwiek firmę pogrzebową nie stanowi żadnego zobowiązania do dalszego korzystania z usług tej firmy.